Loading

Máte dotaz? info@az-ubytovani.cz

Penzion Na Čertovce

Penzion
Celková kapacita střediska: 19 osob

Penzion Na Čertovce s 16 lůžky a 3 přistýlkami nabízí příjemné a pohodlné prostředí pro Váš odpočinek. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV....

Počet osobBěžná cena
Jedna osoba
1 570 Kč
Děti do 12-ti let
1 195 Kč

Uvedené ceny jsou za jednu noc, za celý pokoj.
Pokud je políčko šedivé, znamená to, že v něm platí základní cena.
Tučná cena je hlavní cena, která se Vám zobrazila ve vyhledávání.

Popis objektu


Restaurace a penzion Na Čertovce se nachází Restaurace a penzion Na Čertovcev malé obci Dolní Orlice u Králík v podhůří Orlických hor. Naše vyhlášena restaurace nabízí bohatý výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně, nezapomínáme ani na zdravou výživu a dětské hosty. Obsáhlý sortiment nápojů, který pro Vás ochotně připravíme z nápojového lístku je vybírán dle Vašich požadavků a nových trendů. Zaručeně si vyberete rovněž z bohaté nabídky odrůdových jakostních vín, které pocházejí z oblasti Valtic. Kapacita restaurace a penzionu Na Čertovce v Králíkách je 50 míst, 30 v nekuřácké části a 20 v kuřácké části. V letních měsících máme pro naše vážené hosty rovněž připravené a vyhledáváné posezení na venkovní zahrádce o kapacitě třiceti míst. Penzion Na Čertovce s 16 lůžky a 3 přistýlkami nabízí příjemné a pohodlné prostředí pro Váš odpočinek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a samozřejmostí je u nás připojení k internetu prostřednictvím vlastní sítě WiFi. Pro malé hosty jsme vybudovali dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou , prolézačkami a pískovištěm.

Turistická oblast pod Kralickým Sněžníkem je skutečné království Restaurace a penzion Na Čertovce pro návštěvu v každém ročním období. Klid, čistý vzduch, krásné výhledy na malebnou krajinu s řadou jedinečných památek, dobře vybavená lyžařská střediska - to jsou důvody, proč navštívit penzion Na Čertovce v Kralíkách. Další tipy na výlet v okolí penzionu a restaurace Na Čertovce naleznete v naší webové prezentaci, kde jsme pro Vás vybrali několik tipů jak pro letní měsíce, tak i pro zimní radovánky. Rovněž jsme pro Vás připravili několik vybraných fotografií restaurace a penzionu, aby jste si mohli z pohodlí domova prohlédnout, kde by jste mohli strávit příjemné chvíle odpočinku a relaxace.

Penzion Na Čertovce s 16 lůžky a 3 přistýlkami nabízí příjemné a pohodlné prostředí pro Váš odpočinek. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a samozřejmostí je u nás připojení k internetu prostřednictvím vlastní sítě WiFi.

p.101 - rodinný pokoj s dvěmi ložnicemi

          - 2 lůžko manželské a 3 lůžka oddělená, koupelna s WC, sprcha 

p.102 - 2 lůžka oddělená - koupelna s WC,sprcha

 p.103 - 2 lůžko manželské - koupelna s WC, sprcha (+ možnost přistýlky)

 p.104 - 2 lůžko manželské - koupelna s WC, sprcha ( + možnost přistýlky)

 p.201 - 3 lůžka oddělená - koupelna s WC, vana 

 p.202 - 2 lůžka oddělená - koupelna s WC, vana

Tipy na výlet

Turistická oblast pod Kralickým Sněžníkem je skutečné království pro návštěvu v každém ročním období. Klid, čistý vzduch, krásné výhledy na malebnou krajinu s řadou jedinečných památek, dobře vybavená lyžařská střediska - to jsou důvody, proč navštívit penzion Na Čertovce v Kralíkách.

V nedalekém okolí můžete navštívit rozhledny na Suchém vrchu, Křížové hoře nebo na Dolní Hedeči. Za zmínku určitě stojí králická pevnostní oblast - pevnost Bouda, pevnost Hůrka nebo Vojenské muzeum v Králíkách, v jehož blízkosti se každoročně koná akce Cihelna

Pro milovníky cyklistiky je jistě zajímavá informace o vybudování nové cyklostezky Králíky - Červená Voda, jež se dá využít rovněž na procházky nebo jízdu na kolečkových bruslích.

Tip na výlet v létě

V Králíkách lze navštívit Městské muzeum, kde se nachází Informační centrum Králíky. Pokud se chcete osvěžit nebo jste aktivní sportovci můžete zajet k přehradní nádrži Pastviny nebo do Žamberka, kde v tamějším sportovním areálu najdete minigolf, tenisové kurty a koupaliště s tobogány. V případě nepříznivého počasí nemusíte sedět v penzionu, ale můžete se jet vykoupat do krytých bazénů v Šumperku, České Třebové nebo do Ústí nad Orlicí nebo si zahrát bowling v Králíkách a v Jablonném nad Orlicí.

Pokud máte přece jenom raději památky, doporučujeme navštívit barokní klášter na Hoře Matky Boží u Králík, zámky Velké Losiny, Častolovice, hrady Bouzov, Litice, lovecký zámeček Úsov nebo papírny Velké Losiny s nedalekým termálním koupalištěm.

Běžkaři jistě ocení značené trasy po okolních kopcích (oblast Suchého vrchu a Bukové hory Vám nabízí 30 km upravovaných tratí), které vás zavedou ke kapli sv. Trojice nebo až k vyhledávanému cíli místních běžkařů Severomoravské chatě.

Pokud jste přece jenom zastánci "rychlých prkýnek" tak oceníte lyžařské areály v blízkém okolí. Nejbližším areálem je Ski areál Šanov. Sjezdovka není zrovna nejdelší, ale zase si můžete zalyžovat v klidu a bez dlouhých front.

V prosinci 2010 byl otevřen nový areál Skipark Červená Voda, moderní lyžařské středisko s kompletním zázemím, kde mají naši hosté slevy na vícedenní skipasy.

Dalším bližším areálem jsou Čenkovice, kde Vás čeká množství lyžařských vleků a dlouhé sjezdovky.. Mezi známější sjezdovky patří ty, které najdete v Dolní Moravě na úpatí Kralického Sněžníku.

Tip na výlet v zimě

Dolní Morava se může pochlubit dvěma skiareály. Ski centrum Sněžník Dolní Morava www.dolnimorava.cz s nejstrměnší sjezdovkou v České republice a Freestyle park Dolní Morava, který uspokojí zejména vyznavače snowboardingu a adrenalinu.

Nesmíme však opomenout sjezdovku v Petrovičkách. Tato méně známá sjezdovka v délce asi 1,2 km Vám může nabídnout perfektní lyžovačku bez dlouhého stání ve frontě. Ve všech areálech je samozřejmostí občerstvení a večerní lyžovaní.Další informace

Přidaná alba

Nezařazené fotografiePočet fotek: 17

Zpět do galerieVšechny fotografie


Od 195 Kč/noc na osobu Nezávazná rezervace