Loading

Fotografie - Kemp «U Šerifa»
Jihočeský kraj Písek

Kemp «U Šerifa» je perfektně umístěn na ostrůvku mezi dvěma rameny řeky Blanice u malebného města Protivín, známého též výrobou piva které zde má tradici již od 16. století a je vy


Od- 250 Kč/noc


Fotografie - Penzion "Vladař" Toužim
Karlovarský kraj Karlovy Vary

V našem penzionu Vladař vám chceme poskytnou co možná největší pohodlí a pocit klidu, a proto pokoje, které jsou pro vás připravené, už při vstupu na vás dýchnou pohodou.


Od- 400 Kč/noc


Fotografie - Horská chata Na sluníčku
Karlovarský kraj Karlovy Vary

Levné ubytování „studentského typu“ se společným sociálním zázemím v pokojích pro 2 – 10 osob. Společenská místnost – jídelna, kuchyňka se základním vybavením, parkoviště ....


Od- 150 Kč/noc


Fotografie - Horská chata Matfyz
Karlovarský kraj Karlovy Vary

Nabízíme 37 lůžek s celoročním ubytováním. Vhodné pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou kuchyňky vybavené plynovým sporákem, lednicí, varnou konvicí, úschovnou potravin (špajz).....


Od- 180 Kč/noc


Fotografie - Horská chata U rybníka
Karlovarský kraj Karlovy Vary

35 lůžek v osmi tří až pětilůžkových apartmánech – jedno a dvoupokojových. Každý pokoj má vlastní příslušenství, internet. Infrasauna k dispozici.


Od- 290 Kč/noc


Fotografie - Horská chata Aninka
Karlovarský kraj Karlovy Vary

Po celkové rekonstrukci z r. 2006, apartmány pro 3 – 5 osob s vlastním WC a sprchou, kuchyňkou, internetem a televizí, parkoviště, možnost garážování.


Od- 320 Kč/noc


Fotografie - Hotel U lip
Moravskoslezský kraj Nový Jičín

V našem rodinném hotelu U lip***Trojanovice si zakládáme na tom, abyste se u nás cítili jako doma. Přátelská atmosféra, pohodlně vybavené pokoje, domácí kuchyně...


Od- 460 Kč/noc


Fotografie - Mlýnhotel
Vysočina Jihlava

Mlýnhotel nabízí stylové prostory bývalého vodního mlýna a selského dvora. Součástí hotelu jsou konferenční prostory, nový tenisový areál, bowling, pstruhový rybníček...


Od- 500 Kč/noc


Fotografie - Chalupa Na Křemence
Moravskoslezský kraj Frýdek-Místek

Rekreační chalupa se nachází v obci Tyra na území CHKO Beskydy.V objektu jsou 2 pokoje,kuchyň a koupelna s WC.Kapacita ubytování je 6+1 osoba.K dispozici je Wi-Fi, TvSat+mini věž.


Od- 180 Kč/noc


Fotografie - B&B Penzion Ostrava
Moravskoslezský kraj Ostrava-město

Naše penziony se nachází v klidné lokalitě městské části Ostrava-Zábřeh, ve vilové zástavbě s dobrou dostupností jak do centra města, tak nákupních center.


Od- 200 Kč/noc


Fotografie - Penzion Na Vinici
Středočeský kraj Praha-západ

Nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Parkování a WI-FI v ceně.V penzionu se nachází restaurace, kde lze dohodnout snídaně.


Od- 400 Kč/noc


Fotografie - Dovolená jako doma
Středočeský kraj Mělník

Nabízíme ubytování v rodinném domě se zahradou, posezením u venkovního krbu, bazénem a místem pro dětské řádění. Je to klidná lokalita cca 20 km od Prahy.


Od- 300 Kč/noc


Fotografie - Horský hotel Čeladenka
Moravskoslezský kraj Frýdek-Místek

Hotel se nachází v malebném prostředí beskydské přírody na samém konci Horní Čeladné. Disponuje vlastní restaurací a Lesními lázněmi.


Od- 690 Kč/noc


Fotografie - Cihelna
Středočeský kraj Praha-východ

Cihelna nabízí útulné ubytování ve tří a čtyř lůžkových pokojích. Na všech pokojích je TV, lednice a WIFI. Pokoje mají sdílenou koupelnu a WC.


Od- 300 Kč/noc


Fotografie - Penzion Slunečno
Středočeský kraj Mladá Boleslav

Penzion Slunečno v Českém ráji protíná cyklotrasa k 2km vzdálenému hradu Kost. Vybavení pokojů, kuchyně a celého penzionu je moderní, rekonstrukce proběhla loni.


Od- 450 Kč/noc