Loading

Fotografie - Penzion "Vladař" Toužim
Karlovarský kraj Karlovy Vary

V našem penzionu Vladař vám chceme poskytnou co možná největší pohodlí a pocit klidu, a proto pokoje, které jsou pro vás připravené, už při vstupu na vás dýchnou pohodou.


Od- 400 Kč/noc


Fotografie - Horská chata Na sluníčku
Karlovarský kraj Karlovy Vary

Levné ubytování „studentského typu“ se společným sociálním zázemím v pokojích pro 2 – 10 osob. Společenská místnost – jídelna, kuchyňka se základním vybavením, parkoviště ....


Od- 150 Kč/noc


Fotografie - Horská chata Matfyz
Karlovarský kraj Karlovy Vary

Nabízíme 37 lůžek s celoročním ubytováním. Vhodné pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou kuchyňky vybavené plynovým sporákem, lednicí, varnou konvicí, úschovnou potravin (špajz).....


Od- 180 Kč/noc


Fotografie - Horská chata U rybníka
Karlovarský kraj Karlovy Vary

35 lůžek v osmi tří až pětilůžkových apartmánech – jedno a dvoupokojových. Každý pokoj má vlastní příslušenství, internet. Infrasauna k dispozici.


Od- 290 Kč/noc


Fotografie - Horská chata Aninka
Karlovarský kraj Karlovy Vary

Po celkové rekonstrukci z r. 2006, apartmány pro 3 – 5 osob s vlastním WC a sprchou, kuchyňkou, internetem a televizí, parkoviště, možnost garážování.


Od- 320 Kč/noc


Fotografie - Chatky u Mlýna
Karlovarský kraj Cheb

Rekreační areál U mlýna se nachází v chráněné krajinné oblasti Český les, nabízí příjemné ubytování, restauraci a možnost odpočinku v krásném prostředí.


Od- 385 Kč/noc


Fotografie - OREA Hotel Monty
Karlovarský kraj Cheb

Hotel Monty se nachází v místě, které bylo známé již v roce 1828. Mariánské Lázně byly v minulých stoletích navštěvovány nejmocnějšími muži Západu a Východu.


Od- 1990 Kč/noc


Fotografie - OREA Hotel Excelsior
Karlovarský kraj Cheb

Je pro nás velkým potěšením, přivítat Vás v Hotelu Excelsior, jednom z nejkrásnějších hotelů v Mariánských Lázních, který svým hostům poskytuje prvotřídní komfort a služby.


Od- 1990 Kč/noc


Fotografie - OREA Hotel Bohemia
Karlovarský kraj Cheb

Hotel Bohemia je umístěn ve střední části Hlavní třídy, 300 m od lázeňské kolonády, "Zpívající fontány" a centra lázeňského života.


Od- 1990 Kč/noc


Fotografie - Spa & Kur Hotel Praha
Karlovarský kraj Cheb

Spa & Kur Hotel Praha*** leží uprostřed nejkrásnější části Františkových Lázní, jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst v České republice.


Od- 988 Kč/noc


Fotografie - Hotel Polonia
Karlovarský kraj Cheb

Hotel se nachází přímo v centru města Mariánské Lázně naproti parku s kolonádou a „Zpívající fontána“. Přijďte si odpočinout a vychutnat příjemnou atmosféru Mariánských Lázní.


Od- 725 Kč/noc