Loading

Fotografie - Penzion Montana
Plzeňský kraj Klatovy

Rodinný penzion Montana se nachází v chráněné krajinné oblasti Šumavy v nadmořské výšce 550 m n.m. v Zelené lhotě. Zelená Lhota je oblíbené letovisko v příjemné krajině.


Od- 250 Kč/noc


Fotografie - Penzion Havelka
Plzeňský kraj Klatovy

Penzion Havelka se nachází v klidné lokalitě asi 500 m od centra Železné Rudy, horského města ležícího v nadmořské výšce 754 m n. m. v údolí říčky Řezné.


Od- 220 Kč/noc


Fotografie - Královský Dvůr
Plzeňský kraj Klatovy

Naše zařízení nabízí ubytování penzionového charakteru, v provozu je v letních měsících, poskytujeme ubytování se snídaní, po domluvě s polopenzí.


Od- 300 Kč/noc


Fotografie - Roubenka Amálka
Plzeňský kraj Klatovy

Dvě roubené chalupy jsou spojeny velkou společenskou místností, tudíž jsou vhodné jak pro skupiny přibližně do 20 osob ,tak i pro 2 nezávislé skupinky čítající každá 2-10 osob.


Od- 215 Kč/noc


Fotografie - Penzion Tereza
Plzeňský kraj Klatovy

Pension a Roubenky se nacházejí v klidné části malebné vísky Petrovice, 7 km od města Sušice, v krásné přírodě chráněné krajinné oblasti Šumava.


Od- 190 Kč/noc


Fotografie - Chalupa Opolenec
Plzeňský kraj Klatovy

Opolenec je malebná vesnička 5 km vzdálená od Kašperských Hor, 14 km ze Sušice, 5 km od hradu Kašperk na jižním svahu hory Borovina v nadmořské výšce 720 m, obklopena hlubokými les


Od- 200 Kč/noc


Fotografie - Chata Forward
Plzeňský kraj Klatovy

Naše chata stojí v centru šumavského národního parku v nadmořské výšce 851m na okraji obce Srní, která leží 23 km od Sušice proti proudu horské říčky Vydry.


Od- 200 Kč/noc


Fotografie - Chata Na Papírně
Plzeňský kraj Klatovy

Chata leží v krásném údolí řeky Úhlavy obklopena šumavskými hvozdy přímo na trasách turistických i cykloturistických stezek.


Od- 390 Kč/noc


Fotografie - Alpský Dům
Plzeňský kraj Klatovy

Penzion se nachází v klidné vilkové čtvrti na okraji Železné Rudy. Nabízí ubytování se stravou ve studiích, větších pokojích a moderních apartmánech. Restaurace, bar, WiFi, terasa


Od- 330 Kč/noc


Fotografie - Penzion Ostružná
Plzeňský kraj Klatovy

Nabízíme ubytování v apartmánovém penzionu v klidném šumavském prostředí v bezprostřední blízkosti lesa a říčky Ostružná.


Od- 200 Kč/noc


Fotografie - Chata pod skálou
Plzeňský kraj Klatovy

Penzion se nachází v příjemném šumavském prostředí. Příjemné posezení u krbu v šumavské hospůdce s českou kuchyní.


Od- 290 Kč/noc


Fotografie - penzion Vyhlídka
Plzeňský kraj Klatovy

Rodinný penzion Vyhlídka najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy, v klidném a romantickém prostředí šumavských lesů, na okraji Národního parku Šumava.


Od- 280 Kč/noc


Fotografie - Hotel Na Modravě
Plzeňský kraj Klatovy

Hotel Na Modravě je stylový, nově postavený, útulný šumavský hotel. Najdete zde příjemnou a pohodovou atmosféru hotelu určeného pro rodiny s dětmi.


Od- 690 Kč/noc


Fotografie - KOKY Šimanov
Plzeňský kraj Klatovy

Zveme Vás do našeho střediska, které leží v jihozápadních Čechách na úpatí Šumavy. Středisko je určeno k rodinné rekreaci, je vhodné pro školy v přírodě a školní zájezdy.


Od- 113 Kč/noc


Fotografie - Wellness & sport hotel JAS
Plzeňský kraj Klatovy

Nově zrekonstruovaný hotel v malebné části Šumavy na okraji Národního parku Šumava (trasa Klatovy – Železná Ruda) zaměřil své služby jak na relaxační odpočinek tak i na bohaté...


Od- 550 Kč/noc